start / O nas

Misja

Chcemy dla naszych dzieci tego,
o czym sami marzyliśmy

W naszych szkółkach piłkarskich każde dziecko ma szansę, by osiągnąć sukces. Wychowując i ucząc młodych zawodników gry w piłkę nożną, budujemy w nich wytrwałość i poczucie odpowiedzialności.

Zapisując swoje dziecko na zajęcia w Football Academy UK masz pewność, iż będzie ono uczestniczyć w treningach na najwyższym poziomie.

Doskonały kontakt trenerów FAUK z rodzicami, umożliwia dostęp do informacji o postępach Twoich pociech w nauce i możliwościach rozwoju na poszczególnych polach.

Treningi w Football Academy to świetna okazja, by zachęcić dzieci do uprawiania aktywności fizycznej. Młodzi zawodnicy poznają w praktyce technikę piłkarską oraz jak wygląda praca w grupie, która jest tak ważna na boisku.

Szkolenia małych zawodowców to nie tylko zaszczepianie w nich chęci do sportu, ale także inwestycja w ich wyobraźnię czy kreatywność na boisku i w codziennym życiu.

Dzieci poprzez styczność z piłką nożną, uczą się odpowiednich postaw i dostrzegają czym jest gra fair play, a co za tym idzie jak można rozwiązywać pojawiające się problemy.

Cele

WYCHOWYWANIE PIŁKARZY – NAUCZANIE GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ

PODNOSZENIE POZIOMU SPORTOWEGO I ORGANIZACYJNEGO MŁODZIEŻOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W POLSCE I EUROPIE

SPRAWIANIE, BY PIŁKA NOŻNA DAWAŁA RADOŚĆ – KAŻDEMU

DO ZOBACZENIA NA TRENINGU!