start / Aktualności

Zakończenie Eliminacji do Mistrzostw FAUK

Zakończenie Eliminacji do Mistrzostw FAUK

Za nami eliminacje do finału Mistrzostw Football Academy UK dla dzieci z rocznika 2009. W ostatnim turnieju eliminacyjnym udział wzięło blisko 80 dzieci. W Bournemouth rozegrano 28 spotkań w systemie każdy z każdym. Pięć drużyn wywalczyło awans do finału, który odbędzie się już 24 marca w Crewe.

 

Na boisku mogliśmy oglądać sportowe zmagania, czystą radość z gry, emocje, radość i łzy. Padło mnóstwo pięknych bramek, zawodnicy strzelili aż 74 gole co pokazuje jak efektowny był to turniej! W turnieju udział wzięły drużyny z Bournemouth, Londynu (Barnet, Stratord, West&Wimbledon, Woodgreen) oraz Plymouth. Zawody i eliminacje wygrała drużyna Barnet, która w ten dzień nie miała sobie równych. Drugie miejsce zajęła drużyna FA Bournemouth Whites, która uplasowała się tuż przed drużynami z Londynu.  

Poza boiskiem panowała fantastyczna atmosfera, którą bezskutecznie starał się ostudzić porywisty wiatr. Dj Karo zagrzewał kibiców do dopingu oraz prowadził konkursy z ich udziałem, gdzie każdy mógł wygrać nagrodę! Słodkości na nasze konkursy zapewniła Marta Iglewska z Jamaika Tanning Salon.  

W super loterii nagrodę główną zgarnął Cyprian, który wygrał Tablet od firmy Pol-Plan Insurance. Pozostali szczęśliwcy mogli cieszyć się bonami na zakupy ufundowanymi przez Just Meat Butchers Market, a także dłuższą chwilą relaksu w Ardon Sport Massage, jak również wygrać wizytę w Best Physio Bournemouth! Restauracja Social Grill specjalnie na tą okazję przygotowała zaproszenie na obiad o wartości 50 funtów!

 

W konkursie Turbo Kozak, zwyciężyła najmłodsza uczestniczka, która wygrała bluzę AFC Bournemouth! Musimy dodać, że konkurs został świetnie poprowadzony, przez naszego trenera Dawida, który fantastycznie motywował uczestników do zabawy!

 

Najfajniejszym Kibicem została wybrana fanka Football Academy West & Wimbledon, która specjalnie na nasz turniej zaprojektowała koszulkę kibica FA! Dzielna mama wygrała wspaniały kosz łakoci od Fajnego Sklepu.    

 

Piłkarzem turnieju został wybrany Kuba Ambrozowicz z FA London West & Wimbledon, Oliver Stopa z FA London Barnet strzelił najwięcej goli, a bramkarzem turnieju został wybrany Oskar Wołyński z FA London Stratford.   

 

Nagrody nie ominęły również sponsorów głównych turnieju - firmy Mploy Staffing Solutions i Castle Lane Cars. Na ręce przedstawicieli naszych partnerów trafiły pamiątkowe trofea z podziękowaniem za wsparcie naszego turnieju. Szczególne brawa należą się Pani Katarzynie Mieszkowskiej z Mploy Staffing Solutions i Robertowi Szymczakowi z Castle Lane Cars za promocję piłki nożnej i pomoc w organizacji tak dużego turnieju.  

 

Na zakończenie turnieju zawodnicy dostali pamiątkowe medale i dyplomy za udział w FAUK Championship 2019, a z naszej maskotki - Lemura Julka, piłkarze zrobili mega “kanapkę”! Wszystko działo się przy akompaniamencie piosenki “We are The Champions” zespołu Queen, jako dobry prognostyk przed finałem FAUK Championships w Crewe.

 

Dziękujemy zawodnikom za wspaniałą postawę i udział w turnieju. Kibicom dziękujemy za odwiedziny, aktywny udział w konkursach i pozytywny doping wszystkich drużyn. Podziękowania dla partnerów Mistrzostw, oraz wszystkich trenerów i organizatorów.  Do zobaczenia na kolejnych turniejach! :)


 

 

 
<< wstecz dalej >>

udostępnij