start / Aktualności

Turniej Urodzinowy Enfield 2016

Turniej Urodzinowy Enfield 2016

W połowie maja odbył się turniej urodzinowy naszych trzech londyńskich ośrodków - Wood Green, Enfield i Barnet.

Na obiektach Lucozade Powerleague Enfield było wszystko - piękna pogoda, fantastyczny obiekt sportowy oraz dopingujący rodzice, ale przede wszystkim wysoki poziom drużyn biorących udział w turnieju. 

Zmagania zgromadziły w sumie około 200 dzieci z Football Academy Enfield (gospodarz turnieju), Wimbledon, Ealing, Wembley, Watford, Wood Green oraz Barnet.

Pierwsi na boiska wybiegli najmłodsi piłkarze, w kategorii U-5 i U-6, a tuż po nich wystartował turniej w kategorii U-8, który po rozgrywkach grupowych został podzielony na drużyny walczące o miejsca 1-4 oraz 5-9.

Zwycięzcą w kategorii U-8 została drużyna Barnet.

Następnie na boiska wybiegli przedstawiciele kategorii wiekowych U-10 i U-12.

Turniej U-10 rozgrywany był podobnym systemem do U-8. Natomiast w kategorii wiekowej U-12, z uwagi na tylko 3 zespoły, każda z drużyn rozegrała w sumie 4 mecze (każdy z każdym).

W kategorii U-10 podobnie jak w U-8 zwyciężyła drużyna Barnet, natomiast w kategorii U-12 drużyna Stratford.

Dodatkową atrakcją podczas turnieju był namiot, który na oczach dzieci i rodziców pokryty został graffiti przedstawiającym maskotkę oraz logo Football Academy. 

Nie zabrakło również urodzinowego tortu w kształcie boiska piłkarskiego oraz ciastek dla naszych piłkarzy.

Dziękujemy gościom z Football Academy Wimbledon, Ealing, Wembley i Watford za przybycie; sponsorom, Salonowi Fryzjerskiemu Oliwia oraz Firmie Eureka Property za pomoc w organizacji imprezy; Polskiej Restauracji Folk House Zakopane za przepyszne ciasta i tort urodzinowy; Panu Radkowi i firmie HQ Furniture za wodę dla dzieci; London Media Collective za wideorelację; Gregowi Hrosty, za wykonanie graffiti oraz Justynie za pomoc w części oficjalnej turnieju, a trenerom i wolontariuszom za aktywną pomoc w sprawnym przeprowadzeniu turnieju.

Mamy nadzieję, że to doświadczenie pomoże w organizacji kolejnych turniejów, a tymczasem zapraszamy na turniej organizowany przez Football Academy Wimbledon, który odbędzie się już 19 czerwca.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Rafała Maciejczyka, któremu dziękujemy za piękne zdjęcia z turnieju.

Pełna fotorelacja:

https://goo.gl/photos/nAM4z1ar9hTCqD6S9
https://goo.gl/photos/pJw8RfPRK7XhTqbK8
https://goo.gl/photos/bNJaL5Unz8p8uxAm8

TRENUJ Z PASJĄ!

<< wstecz dalej >>

udostępnij