start / Aktualności

Turniej Football Academy Wimbledon 2015

Turniej Football Academy Wimbledon 2015

W ostatni weekend października odbył się drugi w tym sezonie turniej o Mistrzostwo Anglii Football Academy w grupie południe.

 

Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że w rozgrywkach Football Academy w Londynie wzięło udział ponad 150 zawodniczek i zawodników z: Barnet, Ealing, Enfield, Wembley, Watford, Wood Green, Harlow, Welwyn-Hatfield oraz gospodarza turnieju FA Wimbledon. Rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych: U-5, U-7, U-9 i U-12, a wyniki z trzech najstarszych kategorii wliczone zostaly do punktacji Mistrzostw Anglii Football Academy.

 

 

Kategoria U-5:

Jako pierwsi na boisku pojawili sie najmłodsi adepci Football Academy, którzy rywalizowali w dwóch grupach:

Grupa I

1. Ealing

2. Wimbledon I

3. Wimbledon II

4. Wood Green

Grupa II

1. Watford

2. Wembley

3. Harlow

4. Wimbledon III

Mecze U-5 to przede wszystkim świetna zabawa i żywiołowy doping ze strony rodziców. A nagrodą za cięzką pracę były okazałe medale, które zawisły na szyjach dzieci oraz uśmiech, który zagoscił sie na buziach ich opiekunów.  

Kategoria U-7:

Rywalizacje w kategorii U-7 wygrała FA Barnet, drugie miejsce wywalczyła drużyna Wood Green, a trzecie FA Wimbledon I. Kolejne miejsca zajmowały zespoły Enfield, Ealing i Wimbledon II. 

Najlepszymi graczami w grupie U-7 zostali bracia Matthew i Lewis Markowscy z FA Barnet, a najlepszym bramkarzem wybrano Sebastiana Laniaka z FA Wood Green.  

Kategoria U-9:

W tej kategorii wiekowej najlepsi okazali sie gospodarze turnieju FA Wimbledon, na drugim miejscu uplasowała się drużyna FA Barnet, na trzecim FA Ealing. Kolejne miejsca zajmowaly Wood Green, Harlow i Wimbledon II. 

Najlepszym bramkarzem w tym przedziale wiekowym wybrano Wiktora Leśniaka z FA Wimbledon, a miano najlepszego piłkarza przypadło Patrykowi Ćwirko z FA Ealing. 

Kategoria U-12:

W najstarszej grupie do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły. Najlepszą drużyną okazała sie FA Wimbledon, wyprzedzając swoich rówieśników z FA Wood Green I i FA Wood Green II wspierane przez zawodników Welwyn.  

Korzystając z okazji chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom które przyczyniły sie do organizacji turnieju. Dziękujemy także zawodnikom za dostarczenie wielu emocji, rodzicom za wsparcie i kulturalny doping,  trenerom i menadżerom za rzetelność i anielską cierpliwość. 

 

 

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszego sponsora Delight European Food Store Wedlinka, dziękujemy także London Media Collective za video-relacje oraz Rafałowi Maciejczykowi za zrobienie tych pięknych zdjęć.  

 

 

Pozdrawiamy Football Academy Wimbledon

TRENUJ Z PASJĄ!

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij