start / Aktualności

Trzej Muszkieterowie w szeregach Football Academy UK!

Trzej Muszkieterowie w szeregach Football Academy UK!

Trzech wychowanków Football Academy Stoke, wzięło w środę udział w testach organizowanych przez Everton FC. Co więcej przeszli do decydującego etapu selekcji!

Filip, Piotrek i Oliver zostali zauważeni i zaproszeni na testy przez wysłanników klubu, na lutowym turnieju FAUK w Crewe.

Testy miały miejsce w jednym z Development Centre popularnych The Toffees. Uczestniczyło w nich 35 chłopców, spośród których trenerzy z akademii Evertonu wybrali pięciu, którzy w ich odczuciu wypadli najlepiej. Wśród nich cała trójka naszych małych piłkarzy! Jak widać na zdjęciu, nasza trójka dumnie prezentuje certyfikaty ukończenia  testów.

Teraz chłopcy przez cztery tygodnie będą trenować z innymi, wyselekcjonowanymi rówieśnikami, w Development Centres Evertonu. Po tym czasie okaże się czy trafią na stałe do rocznika U-7 klubu z Godisoon Park.

Chłopcom należą się gratulacje już na tym etapie. Szkółka Evertonu wypuściła w świat wielu znanych piłkarzy z Waynem Rooney'em czy ostatnio Ross'em Barkley'em na czele. Wszyscy trzej wychowankowie Football Academy Stoke(są w szkółce od początku jej istnienia!) stanęli przed szansą by iść w ich ślady. Pamiętajmy jednak, że to dopiero początek ich piłkarskiej przygody i najważniejsza na tym etapie jest radość czerpana z treningów i gry. Tego Wam życzymy na testach!

TRENUJ Z PASJĄ !

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij