start / Aktualności

Trening Pokazowy Na Festynie Rodzinnym

Trening Pokazowy Na Festynie Rodzinnym

Football Academy Bournemouth wystąpiła na festynie

"Skacz, tańcz i baw się razem z nami" organizowanym przez Dj Karo.

Niedzielny festyn odbył się w Carrington House Hotel w Bournemouth. Bawiło się na nim ponad 200 osób, każdy znalazł coś dla siebie. Na sali panowała rodzinna atmosfera, a na parkiecie było pełno atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Całą zabawę poprowadził Dj Karo, który zorganizował liczne konkursy i serwował wspaniałe taneczne hity! Na takiej zabawie, nie mogło zabraknąć również Football Academy Bournemouth!

 

Nasi zawodnicy dali pokazowy trening, na którym zaprezentowali swoje umiejętności i różne gry i zabawy z piłką. To był pierwszy publiczny występ naszej Akademii i to przed tak liczną publicznością, która wspaniale dodawała otuchy młodym piłkarzom i piłkarkom. Dzieci doskonale odnalazły się na parkiecie i dały świetny pokaz futbolu! Teraz już wiemy, że przed pierwszym turniejem, nie musimy obawiać się o tremę. Po treningu trener Aleksander Marszałek, przeprowadził konkurs dla dzieci, w którym do wygrania były nagrody od Football Academy i naszych partnerów: Przemka Makowieckiego i firmę Adidas. Zainteresowanie konkursem było naprawdę duże, uczestnicy pokazali spore umiejętności piłkarskie. Cieszy również fakt, że do konkursu zgłosiło się wiele dziewcząt. Kto wie, może niebawem w Bournemouth utworzona zostanie żeńska drużyna Football Academy?

 

Jeden z naszych piłkarzy Archie, miał naprawdę pracowite popołudnie, gdyż krótko po treningu pokazowym, wrócił na parkiet. Tym razem w roli tancerza, wraz ze swoją siostrą Aleksandrą i koleżanką Agatą, dali efektowny pokaz tańca towarzyskiego. Jak widzimy można mieć wiele zainteresowań i łączyć swoje pasje. Kolejne pokazy również były pełne energii, wystąpili Carla Goffard & Rob , mistrzowie w tańcu latino oraz grupa Break Ya Mind dance school. 

 

Dorset Centre 4 Us przeprowadziło zajęcia z malowania kamieni, które zostały ożywione przez piękne kolory i ozdoby. Prace były naprawdę fantastyczne! 

 

Podczas festynu "Skacz, tańcz i baw się razem z nami"  można było wygrać miesiąc treningów w Football Academy Bournemouth, wystarczyło wypełnić ankietę i zgłosić chęć udziału w losowaniu. Nasze stanowisko cieszyło się sporym zainteresowaniem i już dziś wieczorem na naszym fanpage na facebooku ogłosimy wyniki losowania. 

 

Serdeczne podziękowania za zaproszenie dla Dj Karo, za wsparcie naszych konkursów dla Przemka Makowieckiego i za użyczenie swojego stanowiska dla Dorset Centre 4 Us.

 

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!  

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij