start / Aktualności

POZNAJCIE LEMURA JULKA!

POZNAJCIE LEMURA JULKA!

Czy wiesz, że... Football Academy ma swoją własną maskotkę - niezmiennie wywołującą szerokie uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych?

Lemur Julek urodził się w rodzinie małpiątek na Madagaskarze. To właśnie na tej wyspie, położonej u południowo-wschodnich wybrzeży Afryki na Oceanie Indyjskim, wówczas jeszcze mały lemurek zaczynał swoją przygodę z piłką nożną. Sam przyznaje, że była to miłość od pierwszego... kopnięcia. Futbol błyskawicznie zawładnął jego szlachetnym serduszkiem, a piłka od razu została najlepszą przyjaciółką. Do dziś nie rozstał się z nią ani na chwilę.

Podczas gdy inne lemury wolały skakać po drzewach i zajadać się owocami, Julka interesował wyłącznie futbol. Podjął więc bardzo odważną decyzję. Postanowił opuścić rodzime strony i odbyć daleką podróż w celu znalezienia miejsca, w którym mógłby rozwijać swoją pasję oraz piłkarskie umiejętności. Intuicja zaprowadziła go do Polski.

Nie pomylił się. Znalazł dokładnie to, czego szukał – sieć szkółek piłkarskich Football Academy. Wśród wielu innych pasjonatów futbolu Julek poczuł się jak w domu i zakotwiczył u nas na stałe!

Na boisku wyróżnia się znakomitą techniką, doskonałym przeglądem pola, a przede wszystkim soczystym strzałem ogonem. Nieprzypadkowo występuje z numerem „10” na koszulce. Poza boiskiem Julek jest życzliwy, zawsze służą pomocą i dobrą radą. To najlepszy przyjaciel naszych małych adeptów i adeptek futbolu, których odwiedza, regularnie jeżdżąc po całym kraju.

Julek związał się z Football Academy do tego stopnia, że niedawno ściągnął z Madagaskaru swojego brata bliźniaka. Ten zdecydował się wyemigrować do Wielkiej Brytanii i podnosić swoje piłkarskie umiejętności w towarzystwie podopiecznych Football Academy UK.

Ci natychmiast przywitali go z otwartymi rękami!

A czy Ty -

poznałeś już naszego ukochanego Lemura?

<< wstecz dalej >>

udostępnij