start / Aktualności

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW: Reserved Kids

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW: Reserved Kids

Przedstawiamy kolejnego z partnerów Football Academy.

Założona przez Marka Piechockiego i Jerzego Lubiańca oraz prowadzona przez spółkę LPP S.A., Reserved to polska sieć odzieżowa z siedzibą w Gdańsku. Działa ona nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Reserved rozwija m.in. sklepy z odzieżą dla młodzieży - Cropp Town - oraz dzieci - Re-Kids. Właśnie ta ostatnia, dziecięca marka odzieżowa należy do partnerów Football Academy.

LPP posiada aktualnie 146 sklepów Reserved na terenie Polski. W 2002 roku uruchomiła również swój pierwszy sklep poza naszymi granicami - w stolicy Estonii, Tallinnie. Obecnie prowadzi w sumie 97 salonów w takich krajach, jak Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja, Węgry, Ukraina, Rosja, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Serbia i Niemcy.

- Współpraca z marką Re-Kids ma swoje korzenie we wczesnych latach istnienia Football Academy - mówi o partnerstwie prezes Fundacji Football Academy Group, Radosław Soperczak. - Od samego początku opierała się ona na kreowaniu wspólnego, pozytywnego wizerunku obu podmiotów związanych ze światem dzieci oraz nastawionych na dostarczanie towarów i usług najwyższej jakości. Zakres współpracy Football Academy i Re-Kids to przede wszystkim wizerunek poprzez wspólne eksponowanie marki obu partnerów.

Koncern LPP zarządza pięcioma markami: Reserved, House, Cropp, Mohito oraz Sinsay. Cała sieć sprzedaży składa się łącznie z niemal 1500 sklepów zlokalizowanych w 13 krajach. W najbliższych latach Reserved zamierza osiągnąć liczbę 30 działających sklepów na terytorium Niemiec. Ponadto firma otworzy po jednej marce ze swojego portfolio w Zagrzebiu, a także sklep Reserved w Katarze.

<< wstecz dalej >>

udostępnij