start / Aktualności

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW - EMPIK SCHOOL

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW - EMPIK SCHOOL

Nasz partner to największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W 35 szkołach stacjonarnych, w siedzibach firm oraz przez internet lektorzy empik school uczą rocznie ponad 50 tysięcy osób.

W ofercie szkoły znajdują się kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, ale też i orientalnych: japońskiego, arabskiego, chińskiego i wielu innych.

W empik school można zapisać się na kurs na dowolnym poziomie zaawansowania, wiek nie jest żadną przeszkodą. Naukę języków obcych można rozpocząć w każdej chwili, kursy zaczynają się kilka razy w roku.

Zajęcia prowadzone w empik school odbywają się w oparciu o autorską metodę nauczania języka The Insell Method, opartej na dobrze zaplanowanej interakcji czyli mówieniu, rozmawianiu i reagowaniu w języku obcym na zajęciach. Dzięki niej uczniowie szybko zyskują umiejętności porozumiewania się w naturalnych, życiowych sytuacjach, z którymi spotkają się podróżując, ucząc się, czy też pracując w wielokulturowym gronie.

Lektorzy empik school to świetni nauczyciele, którzy swoim profesjonalizmem i pozytywną energią zachęcają uczniów do nauki. Szkoła może pochwalić się znakomitym zespołem lektorów z doskonałym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. W empik school uczą również nauczyciele z zagranicy (native speakers) z pełnym przygotowaniem metodycznym. Wśród lektorów są uznani autorzy podręczników i pomocy dydaktycznych. W każdej pracuje metodyk - wykwalifikowany nauczyciel, który odpowiada za wysoki poziom i standard nauczania. Metodycy organizują profesjonalne warsztaty, wykłady oraz inne formy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli. 

Każda szkoła językowa w sieci empik zapewnia swobodny dostęp do nowoczesnych technologii – podręczniki zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, sale posiadają nowoczesne wyposażenie, między innymi tablice interaktywne, komputery, rzutniki multimedialne i ekrany. Wszystko to sprawia, że lekcje są jeszcze atrakcyjniejsze dla słuchaczy, a rezultaty nauki języków obcych są szybciej widoczne.

Będąc słuchaczem empik school można na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka takich jak konwersacji językowych, kawiarenki internetowej, biblioteczki językowej, czy platformy ćwiczeń językowych online.

Nasza współpraca z empik school opiera sie głównie na wspólnych działaniach pro klienckich, takich jak krzyżowe akcje rabatowe dla klientów obu podmiotów, wspólne działania promocyjne, ale również pomoc w organizacji spotkań i wywiadówek z rodzicami  - wykorzystujemy pomieszczenia empik school w odpowiednich lokalizacjach w celu spotkań z rodzicami.

Nasza kooperacja ma charakter ogólnopolski, ale o jej "szerokości" na szczeblu lokalnym decydują Managerowie FA w porozumieniu z dyrektorami lokalnych placówek empik school.

<< wstecz dalej >>

udostępnij