start / Aktualności

Pierwszy duży turniej drużyny do lat 6 / U6 Team for the first time on a big tournament

Pierwszy duży turniej drużyny do lat 6 / U6 Team for the first time on a big tournament

#🇵🇱 
Na mistrzostwach w Stoke oprócz naszych drużyn w kategorii do lat 10 White and Blue i starszej U12, stawili się również nasi najmłodsi reprezentanci do lat 6. Mistrzostwa w Stoke były dla naszych zawodników pierwszym tego typu turniejem i zarazem wielkim przeżyciem. Pojawiła się lekka trema, ale z meczu na mecz było widać coraz większa pewność siebie u młodych zawodników FAB. Gołym okiem widać było, że gra sprawia dzieciom wielką przyjemność. Nasi zawodnicy oraz ich rodzice mogli czuć ogromną satysfakcje, po zakończonym turnieju, w którym to nasza drużyna przegrała i zremisowała tylko po jednym spotkaniu wygrywając siedem, strzelając przy tym 23 bramki a tracąc 11. Jeszcze raz ogromne brawa!!!👏

#🇬🇧

At the championships in Stoke, besides our teams in the category U10 White and Blue, our youngest representatives up to the age of 6 were also present. The Stoke championships were our first and only tournament of this type. There was a little stress, but from the match to the match there was an increasing confidence in young FAB players and the fact that the game is a great pleasure. Our players and their parents could feel great satisfaction after the tournament, in which our team lost and drew only one match winning seven, scoring 23 goals and losing 11. Once again, huge applause!!!👏

<< wstecz dalej >>

udostępnij