start / Aktualności

NEWS: List do rodziców

NEWS: List do rodziców

Szanowni Państwo,

z początkiem września rozpoczyna się nowy sezon piłkarski w Football Academy. Dziękując Państwu za obdarzone zaufanie, mamy przyjemność poinformować, że cały czas rozwijamy naszą innowacyjną sieć szkółek piłkarskich i nieustannie szukamy możliwości dalszego rozwoju na każdej płaszczyźnie.

W związku z powyższym postanowiliśmy na obecnym etapie naszej działalności, wraz z początkiem nowego sezonu, wprowadzić obowiązek posiadania pełnego stroju Football Academy oraz ubierania go na wszystkie zajęcia treningowe przez każdego zawodnika FA.

Taka decyzja ma na celu przede wszystkim dalsze ujednolicanie wizerunku Football Academy. Jednolite stroje, w których nasi młodzi piłkarze wspólnie reprezentują swoje ośrodki podczas treningów, turniejów i innych wydarzeń, są jednym z elementów wyróżniających Football Academy na tle innych szkółek piłkarskich.

Wprowadzenie obowiązku posiadania ujednoliconego stroju jest jednak obliczone nie tylko na aspekt wizerunkowy, ale ma zarazem stanowić swojego rodzaju „piłkarski mundurek”. Pamiętanie i ubieranie stroju Football Academy – miejsca wyjątkowego, do którego warto przynależeć – będzie uczyło dyscypliny oraz szacunku do szkółki, treningów, trenerów oraz kolegów.

Pragniemy przy tym podkreślić, że stroje Football Academy są produkowane przez firmę adidas i odznaczają się najwyższą jakością materiału oraz komfortu użytkowania dla dziecka.

Wprowadzenie obowiązkowego zakupu stroju Football Academy odbędzie się na następujących warunkach:

- zawodnicy, którzy są już częścią Football Academy, lecz dotychczas nie zakupili lub nie skompletowali pełnego stroju, mają na to czas do końca bieżącego roku kalendarzowego;

- nowi zawodnicy są zobligowania do zakupu stroju do końca miesiącaw którym zostali zapisani do szkółki Football Academy.

Pełen strój składa się z koszulki wraz z nadrukiem w postaci numeru i/lub imienia, nazwiska bądź pseudonimu, a także spodenek i getrów.

Nowi zawodnicy otrzymają tzw. „pakiet startowy”, w skład którego oprócz pełnego stroju wchodzą również bidon i opaska Football Academy.

Określenie ceny pakietu startowego jest zależne od managera każdego ośrodka, do którego należy kierować wszelkie pytania dotyczące zakupu stroju.

Wierzymy, że nasza decyzja spotka się z przychylnym przyjęciem z Państwa strony, a wszyscy nasi zawodnicy z jeszcze większą dumą niż dotychczas będą reprezentować barwy Football Academy.

Ze sportowymi pozdrowieniami,

zespół Centrali Football Academy.

Trenuj z Pasją!

<< wstecz dalej >>

udostępnij