start / Aktualności

Nasz manager na stażu w Lechu Poznań

Nasz manager na stażu w Lechu Poznań

                    W Football Academy UK dbamy o ciągły rozwój naszej kadry trenerskiej. Nasz trener Aleksander Marszałek odbył tygodniowy staż trenerski w Akademii Lecha Poznań gdzie obserwował, jak pracuje się z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Taki staż to potężna dawka wiedzy i doświadczenia, które przełoży się na pracę w Football Academy UK.

 

Uczyć trzeba się od najlepszych, a w Poznaniu wiedzą jak pracować z młodymi zawodnikami. Efekty widzimy już teraz, gdy do kadry pierwszego zespołu przychodzi coraz więcej zawodników z drużyn młodzieżowych. Na pewno jest to zasługa w pełni profesjonalnego podejścia do szkolenia młodzieży, która trenuje w doskonałych warunkach, a dla trenerów każdy szczegół jest ważny. Dzięki takiemu podejściu możemy być spokojni o rozwijające się tam talenty.

Nasz trener wrócił pełen energii i motywacji do pracy z zawodnikami Football Academy z Bournemouth i Southampton. Takie szkolenia są dla trenerów niezwykle istotne, gdyż poza zdobytą wiedzą dzielą się doświadczeniami z innymi szkoleniowcami. Kolejne szkolenia przed naszymi trenerami, a wszystko to dla dobra naszych piłkarzy, którzy mają zapewnioną doskonałą opiekę.

<< wstecz dalej >>

udostępnij