start / Aktualności

MISTRZOSTWA FOOTBALL ACADEMY UK/FOOTBALL ACADEMY UK CHAMPIONSHIP

MISTRZOSTWA FOOTBALL ACADEMY UK/FOOTBALL ACADEMY UK CHAMPIONSHIP

Już w najbliższą niedzielę w Stoke on Trent odbędzie się drugi turniej eliminacyjny, rozgrywany w ramach I edycji Mistrzostw Football Academy UK.

Po pierwszym turnieju formuły Mistrzostw w Bournemouth gdzie udział wzięło 7 drużyn z kategorii U10, tym razem w turnieju weźmie udział 11 zespołów – w tym FA Dundee oraz nasi przyjaciele z polskiego oddziału Football Academy – FA Szczytno!

Najlepsze 8 drużyn biorących udział w obydwu turniejach, awansuje do turnieju finałowego, który odbędzie się 22 kwietnia 2018 w Londynie.

8 najlepszych drużyn po fazie eliminacji podamy w tygodniu po turnieju.

Do finału wszystkie drużyny przystąpią z czystym kontem co gwarantuje wielkie emocje!

Zwycięstwo w turnieju finałowym, gwarantuje z kolei wyjazd na finały Mistrzostw Polski Football Academy w czerwcu 2018 roku dla 10 zawodników i trenera na koszt Centrali FA UK. Turniej ten odbędzie się w Opolu. Będzie to okazja dla zwycięzców aby skonfrontować się z najlepszymi drużynami FA z Polski.

<ENG>

It is this Sunday, when second qualifier of Football Academy UK Championship will be held in Stoke on Trent.

After the first tournament in Bournemouth, where 7 teams rivalised in U 10 age category, this time there will be 11 teams including Scotland representatives - FA Dundee and our friends from Polish FA centre - FA Szczytno!

The best 8 teams participating in qualifying tournaments will get promotion to the Final Tournament in London on 22nd of April.

We will announce these teams after the tournament in Stoke.

Each team will join the final with a clean slate which guarantees a big emotions!

Victory in the final tournament guarantees a trip to Poland for the final of the Polish Football Academy Championship in June 2018 for 10 players and a coach at the expenses of FA UK Headquarters. This tournament will take place in Opole. This will be the chance for the winners to confront the best FA teams from Poland.

<< wstecz dalej >>

udostępnij