start / Aktualności

Mistrzostwa dla piłkarzy i dla kibiców!

Mistrzostwa dla piłkarzy i dla kibiców!

Turnieju FAUK Championship 2019 - Bournemouth Qualifier to nie tylko zmagania młodych piłkarzy,  również KIBICE będą mieli możliwość piłkarskierywalizacji! Do wygrania będą wspaniałe nagrody od partnerów Mistrzostw, a także gadżety AFC Bournemouth i oczywiście Football Academy. Zachęcamy do gorącego dopingu i udziału w zabawach zorganizowanych specjalnie dla Państwa !

 

        Fajny Konkurs dla Kibiców

             Osoba bądź grupa kibiców, która będzie dopingować swoją drużynę w najbardziej atrakcyjny sposób, zostanie uhonorowana specjalną nagrodą ufundowaną przez Fajny Sklep! Więcej informacji pod tym linkiem: http://www.fauk.pl/aktualnosci-18536-FAJNY_KONKURS_DLA_KIBICOW-szkolka-pilkarska

 

           Turbo Kozak! - Konkurs techniki piłkarskiej!

Sprawdź swoje umiejętności i rywalizuj z innymi o miano Turbo Kozaka turnieju! Do wygrania nagroda ufundowana przez Restaurację Social Grill. Zwycięzca otrzyma specjalne zaproszenie o wartości ₤50 na wyśmienity obiad dla całej rodziny! 

         Super Loteria z nagrodami!

Weź udział w losowaniu i wygraj nagrodę główną – TABLET FIRE 7 z asystentką Alexa ufundowany przez firmę Pol-Plan Insurance! Wszystko czego potrzebujesz, aby zgarnąć to CACKO to kupić losy na loterii i mieć szczęście w finałowym losowaniu! Oprócz głównej nagrody mamy dla Was 20 innych wartościowych gadżetów, które na pewno sprawią Wam ogromną radość! Do wygrania zaproszenia na masaż relaksacyny w Ardon Sports Massage, bony na zakupy w najlepszym sklepie mięsnym w południowej Anglii - Just Meat Butchers Market, zaproszenia na wizytę do Best Physio Bournemouth. Do tego plecaki, koszulki i fantastyczne gadżety AFC Bournemouth i Football Academy i gadżety od sponsorów głównych turnieju Castle Lane Cars oraz Mploy Staffing Solutions!

         Zdjęcie z Lemurem Julkiem!

Zrób sobie zdjęcie z Maskotką naszej Akademii i wklej foto do swojego rodzinnego albumu! Za parę lat przypomnisz sobie gdzie Twoja Pociecha zaczynała swoją piłkarską przygodę! Kto wie, może komuś uda się strzelić Julkowi karniaka!?

         DJ KARO

O oprawę muzyczną i nagłośnienie zawodów zadba DJ Karo, absolutny TOP polskiej estrady na Wyspach! Karol wcieli się w rolę spikera sportowego nie po raz pierwszy, gdyż prowadził już historyczny turniej pierwszej edycji Mistrzostw w Bournemouth! Karol, prywatnie również jest kibicem piłki nożnej, może zdradzi nam, kto jest jego ulubionym piłkarzem, a może zaprosi Państwa na kolejną edycję wspaniałego Balu w Bournemouth? 

Zapraszamy wszystkich rodziców i kibiców do Bournemouth, aby wspierać swoje pociechy, gwarantujemy dzień pełen atrakcji!

Wszyscy tworzymy Football Academy UK - We Are The Academy!

<< wstecz dalej >>

udostępnij