start / Aktualności

MINI CAMPS - LATO 2017

MINI CAMPS - LATO 2017

          Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat do udziału w miniCAMPS LATO2017, które ruszają 24 lipca w King's Park w Bouremouth. Przed nami czwarta edycja miniCAMPS w tym roku! To 6 tygodni wspaniałej zabawy, trenigów, gier i rozwoju dla każdego uczestnika. Niezapomniana piłkarska przygoda dla chłopców i dziewczynek, miniCAMPS to nie tylko futbol, to rówież zabawa na plaży, placu zabaw, wycieczki do kina, mini golf i wiele więcej! Każdy kto zapisze się do 20 lipca otrzyma darmową koszulkę Football Academy Fans! 

 

               miniCAMPS                  

 • TRENIGI
 • LIGA miniCAMPS 
 • PIŁKA NOŻNA NA PLAŻY
 • KINO
 • MINIGOLF
 • AKTYWNY WYPOCZYNEK NA PLAŻY  
 • WYCIECZKI
 • GRY I ZABAW
 • NAGRODY

Na naszch Campach dzieci są pod świetną opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która dba o ich bezpieczeństwo, rozwój i dobry humor. Treningi dostosowane są do indywidalnych potrzeb zawodików i ich poziomu. Każdy znajdzie coś dla siebie, na naszych zajęciach doskonale radzą sobie również początkujący piłkarze. Trenując już zawodnicy podniosą swoje umiejętości techniczne i doskonale przygotują się do trudów nadchodzącego sezonu. Rozgrywki ligi miniCAMPS toczą się na zakończenie każdego dnia, a w piątek rozgrywane są finały. Każdy uczestnik otrzyma medal i nagrodę na zakończenie każdego Campu.   

 

 DATY: 

 1. miniCAMP  24 - 28 LIPCA
 2. miniCAMP  31 - 4   LIPCA/SIERPNIA
 3. miniCAMP    7 - 11 SIERPNIA
 4. miniCAMP  14 - 18 SIERPNIA
 5. miniCAMP   21 - 25 SIERPNIA
 6. miniCAMP   28 - 1 SIERPNIA/WRZEŚNIA

CAŁY DZIEŃ 9:00 - 15:30  - PÓŁ DNIA 9:00 - 12:30 -  KING'S PARK - Bournemouth BH1 4NN

Mini CAMPS to nie tylko piłka nożna, to również gry i zabawy, wyjścia na plażę, mini golf, odkrywanie placów zabaw, a nawet wyście do kina. Cały dzień wypełniony atrakcjami i aktywnym wypoczynkiem. Odpowiednio dobrane przerwy na regenerację i zdrowy posiłek przygotowany przez rodziców. Zapewnij dziecku niezapomniane wakacje na miniCAMPS! 

CENY: 

 £55 za tydzień

 £15 za dzień

 £8 - pół dnia

 £100 za dwa tygodnie

 £140 za trzy tygodnie

Ilość miejsc ograniczona! 

Każdy kto zapiszę się do 20 lipca otrzyma koszulkę Football Academy Fans! 

ZAPISY przyjmuje manager Football Academy Bournemouth

Aleksander Marszałek

07726276025

bouremouth@fauk.pl

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij