start / Aktualności

INFO: Nowe ośrodki

INFO: Nowe ośrodki

Trwa dynamiczny rozwój Football Academy UK - poznaj nasze nowo powstałe oddziały.

Wimbledon, Ealing, Wood Green, Barnet, Enfield, Harlow, Hitchin, Welwyn-Hatfield, Wembley, Watford - to kolejne z utworzonych przez nas ośrodków szkolenia dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w Londynie i południowej części Wielkiej Brytanii

W ten sposób Football Academy UK chce ułatwić chętnym dostęp do nauki tzw. "beautiful game" (ang. "pięknej gry"), jak się często nazywa futbol, ale także przyciągnąć niezdecydowane jeszcze młode lokalne talenty, jak i wszystkie inne dzieci zainteresowane udziałem w zajęciach ruchowych z piłką.

Każdy z naszych ośrodków prowadzi nabory na zajęcia treningowe, które ruszają pełną parą wraz z początkiem jesieni. Przyjmujemy dzieci w wieku od 4 do 12 lat - zarówno chłopców, jak i dziewczynki chcących spróbować swoich sił w zorganizowanej grze grupowej, jaką jest piłka nożna.

Każda szkółka jest dobrze wyposażona, aby umożliwić swoim podopiecznym rozwinięcie ich umiejętności, jak i pasji do sportu. Dodatkowo, wszystko to rozgrywa się w prawdziwie polskiej atmosferze, gdzie dzieci są zachęcane do mówienia w rodzimym języku z polskimi rówieśnikami i trenerem. Każdy szkoleniowiec dba o to, aby dzieci czuły się podczas zajęć bezpiecznie, a sama nauka dostarczała frajdy. W ten sposób dzieci są w stanie pokochać sport i szeroko-rozumianą aktywność fizyczną od najmłodszych lat.

Football Academy UK działa na Wyspach Brytyjskich dopiero od roku, ale zdążyła już zapuścić korzenie w takich miastach, jak Manchester, Leeds czy Londyn, w których polska społeczność prężnie się rozwija.

Sam pomysł Football Academy narodził się w Polsce, ale podążając tropem naszych rodaków poza granicami kraju, zdaliśmy sobie sprawę, jak bardzo możemy pomóc naszą inicjatywą w podtrzymaniu polskiej tożsamości za granicą. Z tego też powodu staramy się rozwijać nasz projekt, organizując zajęcia tam, gdzie zainteresowanie jest naprawdę wysokie.

Mamy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą kolejne sukcesy wszystkim naszym ośrodkom.

SZUKASZ KONTAKTU DO NASZYCH OŚRODKÓWZNAJDZIESZ JE PONIŻEJ:

Adam Jarema – Manager Football Academy: Watford, Londyn Ealing, Londyn Wembley.

Tel: 07823823786, email: a.jarema@fauk.pl

Wojciech Muzioł – Manager Football Academy Wimbledon.

Tel: 07817616277, email: w.muziol@fauk.pl

Arkadiusz Tracz – Manager Football Academy: Londyn Wood Green, Londyn Barnet, Londyn Enfield, Harlow, Hitchin, Welwyn-Hatfield.

Tel: 07739904603, email: a.tracz@fauk.pl

Damian Wróbel – Koordynator Football Academy UK.

Tel: 07809666527, email: damian.wrobel@footballacademy.pl

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA ZAJĘCIA JUŻ TEJ JESIENI!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Football Academy: kim jesteśmy?

Urodziny Football Academy UK

Turnieje Football Academy UK

<< wstecz dalej >>

udostępnij