start / Aktualności

Global Resin Bound Ltd partnerem Football Academy Bournemouth

Global Resin Bound Ltd partnerem Football Academy Bournemouth

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Global Resin Bound Ltd. Nasz nowy partner to firma z ugruntowaną pozycją na rynku i ponad 10-letnim doświadczeniem. Wykonuje najwyższej jakości nawierzchnie kamienne takie jak podjazdy oraz posadzki dla domu i ogrodu.

 

Nowoczesna technologia, najwyższej jakości  materialy oraz dlugoletnie doświadczenie dają gwarancję satysfakcji klientom. Współpracuje z największymi firmami w branży, a także sama projektuje dla klientów indywidualnych. 

Bezpieczny i idealnie komponujący się ze środowiskiem naturalnym podjazd, chodnik, patio, taras, a nawet schody są wizytowka firmy. Każdy klient może zamówić indywidualny projekt, użyty tylko na jego posesji. Niepowtarzalność to jest to, co Global Resin Bound Ltd. oferuje swoim klientom.  

Firma specjalizuje się w nawierzchniach wodoprzepuszczalnych, kamiennych dywanach, które doskonale komponują się ze środowiskiem naturalnym. Aktywnie oddychająca nawierzchnia, naturalnie odprowadza wodę, dzięki czemu nie tworzą się kałuże i woda nie zatrzymuje się na posesji. Nie wymaga budowy osobnego systemu odprowadzania wody. Zmniejsza ryzyko poślizgu i jest odporna na mróz oraz sól drogową.  

Global Resin Bound Ltd. spośród innych firm wyróżnia się użyciem najwyższej jakości materiałów z żywicy poliuretanowej o dużej elastyczności i zwiększonej odporności na działanie promieni UV. Dzięki temu nawierzchnia nie traci koloru i zachowuje naturalny wygląd na długie lata. Firma daje minimum 5- lat gwarancji jakości, a jeżeli system instalowany jest od podstaw klient może liczyć na 10 lat gwarancji!  

Posadzki poliuretanowe z powodzeniem można układać na balkonach, tarasach, podjazdach, w garażach, czy ogrodach. Ze względu na zmniejszone ryzyko poślizgu i przepuszczalność wody idealnie sprawdzają się przy basenach i zbiornikach wodnych. Szeroka gama kolorów ułatwia wpasowanie się w każde środowisko.  

Pan Jakub Tąta - właściciel firmy wspiera drużynę do lat 10, która występuje w rozgrywkach o Mistrzostwo FAUK, które startują już za tydzień. Nasza najstarsza drużyna gra również w lidze FA Dorset Mini Soccer League i radzi sobie całkiem nieźle. :)  

Jeżeli chciałbyś mieć idealnie dopasowany podjazd o trwałej i ekologicznej nawierzchni, Football Academy Bournemouth poleca naszego partnera, firmę Global Resin Bound Ltd!

<< wstecz dalej >>

udostępnij