start / Aktualności

Football Academy startuje w Southampton

Od października rozpoczynamy treningi w Southampton. Zapraszamy do zapisów na zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Trenujemy w Southampton Outdor Sport Centre, na naturalnej i sztucznej nawierzchni. 

Nauczymy Twoją pociechę gry w piłkę nożną, kierowania się zasadami fair play zarówno na boisku, jak i w życiu. Jest to szansa dla młodych zawodników i zawodniczek na uczestnictwo w treningach piłkarskich w gronie rówieśników i przyjaciół mówiących po polsku. Dla rodziców to doskonała okazja do integracji w lokalnym, polskim śrdowisku.

Pierwsze dwa treningi są darmowe, tak żeby dzieci i rodzice mogli nas dobrze poznać i przekonać się o naszej pasji do piłki. 

FAUK posiada ujednolicony system szkoleniowy, według którego pracujemy z naszymi zawodnikami . Organizujemy Mistrzostwa Anglii Football Academy, w których biorą udział nasze Akademie w UK. Posiadamy system skautingu, dzięki któremu najlepsi zawodnicy trafiają do Reprezentacji FAUK

Wkrótce ogłosimy dokładną datę pierwszego treningu.

Zapraszamy do zapisów na pierwszy trening po przez formularz: http://www.fauk.pl/formularz-zgloszeniowy-szkolka-pilkarska 

ZAPISY:

Telefon: 07716276025

e-mail: southampton@fauk.pl

facebook: Football Academy Southampton

www.fauk.pl

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij