start / Aktualności

Firma Profit Tree wspiera Turniej Otwarcia Mistrzostw FAUK

Firma Profit Tree wspiera Turniej Otwarcia Mistrzostw FAUK

Z przyjemnością informujemy, że firma Profit Tree Ltd również wspiera organizację turnieju otwarcia Mistrzostw FAUK. Firma zajmuje się ubezpieczeniami na życie, ma przygotowaną ofertę specjalnie dla polskiego odbiorcy. 

 

Jeśli szukają Państwo ubezpieczenia w UK, księgowości lub brytyjskiego kredytu hipotecznego, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Profit Tree Ltd.

O przedstawienie firmy poprosiliśmy Panią Renatę Orczyk - unit manager w  firmie Profit Tree: 

Pani Renato proszę nam powiedzieć, czym zajmuje się firma Profit Tree? 

Profit Tree jako broker kredytowo-ubezpieczeniowy oferuje szeroki wybór banków oraz ubezpieczeń w przystępnych cenach, po polsku i bez zbędnych formalności. Oferujemy ubezpieczenia od Aviva, AIG, British Friendly, Liverpool Victoria, AXA, Aegon UK, Royal London, Vitality UK, The Exeter, Friends Life Community, Legal & General oraz od wielu innych.

Jak wygląda rozmowa z konsulatnetm firmy? 

Posiadamy 11 biur w UK, ale nasi polscy konsultanci mogą również do Państwa dojechać, jeśli tak będzie Państwu wygodniej. Oferujemy możliwość sprzedaży ubezpieczenia w jednym z naszych biur lub przez telefon. W sprawach kredytu hipotecznego w UK również jesteśmy w stanie pomóc zdalnie. Wszystko dla Państwa wygody!

Jak długo działacie już na rynku ubezpieczeń? 

Działamy już 7 lat na rynku brytyjskim i mamy ponad 9 tys. polskich Klientów. Zatrudniamy 133 osoby w dwóch biurach w Polsce i 11 biurach w Wielkiej Brytanii. Posiadamy autoryzację FCA i ICO. Jesteśmy laureatem plebiscytu - Polish Choice 2015 w kategorii FINANSE. Wspieramy polonijne organizacje na Wyspach oraz bierzemy aktywny udział w wydarzeniach przez nie organizowanych.

Dziękujemy za rozmowę i do zobaczenia na turnieju Mistrzostw FAUK

Również dziękuję za rozmowę, zapraszamy na mistrzostwa, to będzie prawdziwe piłkarskie święto. Nasi polscy specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Zrobią indywidualną wycenę ubezpieczenia bądź zdolności kredytowej i pomogą w znalezieniu najlepszej oferty!

Sprawiamy, że księgowość, kredyty hipoteczne i ubezpieczenia w UK są proste, a ceny przystępne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! 

Kontakt:

https://www.profittreefinance.co.uk/ubezpieczenia-w-uk-anglia-szkocja-walia/

https://www.facebook.com/profittreeltd/

Tel. 02037455354.

<< wstecz dalej >>

udostępnij